קישורים מומלצים: פעילויות לקייטנה

בית ספר פרטי, הינו אחת מהאופציות הנוספות שהורה שלא רוצה להכניס את הילד שלו למערכת החינוך הממלכתית יוכל להשתמש באופציה הנוספת שהינה – בית ספר פרטי. היום ניתן ליראות שהרמה בבתי הספר הפרטיים גבוהה יותר לרוב מהממלכתי מכיוון, שישנה סוג של שחיקה מהתנהלותה של המערכת החינוכית הציבורית דבר אשר גורם לכך, שאחוז המסיימים את בית הספר ובכלל מקבלים תעודת בגרות מלאה הינו קטן ויורד עם השנים מבחינת אחוזי ההצלחה בבתי הספר הממלכתיים ואילו בבתי הספר הפרטיים אחוזי ההצלחה מאוד גבוהים ואף, עולים עם השנים.

בכדי להכניס את ילדכם למסגרת הפרטית, ישנם לא מעט מבחנים אשר הילד נאלץ לעבור בכדי לבדוק את רמת המסוגלות שלו להיות חלק מהבית ספר ולעבור רשימות המתנה שהן מאוד מייגעות וארוכות וכמובן, מגוון נרחב של מבחנים מסננים בכדי לוודא את רמת ההתאמה של הילד לבית הספר. בכדי שבית ספר פרטי יוכר במשרד החינוך הינו צריך להיות תחת חוק הפיקוח אשר דואג שכלל התכני למידה הנדרשים יתקיימו וימצאו בתוך בית הספר. כמו כן, המורים בבתי הספר הפרטיים אף הם יכולים להיכלל באגודת המורים ובכך, לקבל את שלל ההטבות הקיימות כאשר לוקחים חלק מן האגודה הזו.

היום כבר אין כמעט הורה שלא מנסה בכל הכוח לוודא שהילד שלו יהיה חלק מן אחד מבתי הספר הפרטיים ויקבל את החינוך שמוענק שם כמו גם, שלל תכני הלמידה ברמה המקצועית והטובה ביותר. בבתי הספר הפרטיים תוכלו למצוא מגוון נרחב של מורים ברמה הגבוהה ביותר ושכמו שכל תלמיד שרוצה להיות חלק מבית הספר צריך לעבור מבחנים מסננים ולחכות ברשימות התאמה כך, גם נערכת בדיקה קפדנית של כל מורה שהופך להיות חלק מסגל המורים.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר