למי לא קרה שבמהלך הלימודים שלו בין אם זה בתקופת הבית ספר ובין אם זה בתקופת התואר איננו התקשה בתחום מסוים ולעיתים אף בכל תחומים. העומס הקיים היום על התלמידים בין אם זה ביסודי, חטיבת הביניים, תיכון או בלימודים האקדמאיים הינו גדול הרבה יותר מבעבר והדרישות הינם ברמה מאוד גבוהה. למרות שלל ההקלות הניתנות היום שלא היו קיימות בעבר עדיין תוכנית הלימודים הינה מאוד עמוסה והדרישות מן התלמיד או הסטודנט הינם ברמה גבוהה. לשם הקלה בכל תהליך הלמידה והפיכתו לפשוט יותר וכמובן, מובן יותר ניתן לקחת שיעורים פרטיים.

למרות ששיעורים פרטיים נקראים ככה אין זה אומר שאת השיעורים הפרטיים לא ניתן לקחת בקבוצות של למידה אך, כמובן שלא גדולות מדי וגם באופן זה לקבל את כלל המידע והעזרה שהנכם זקוקים לה. השיעורים הפרטיים, הנם האופציה של הלומד לעשות הבנה מעמיקה יותר בתחום הנלמד ואף ללמוד נושא מסוים מהשלב הראשון שלו מכיוון, שלא הועבר בדרך מספיק טובה בשיעור. אחת הבעיות הרווחות היום בכלל רמות הלמידה הינה כמות התלמידים והסטודנטים שיושבים באותו השיעור. דבר זה, משפיע מאוד על תהליך ההבנה והאופציה לשאול את השאלות אשר הלומד אינו מבין מכיוון שלעיתים לאו דווקא אינו שואל אותם כי מרגיש לא בנוח אלא עקב זה שפשוט למורה או למרצה אין מספיק זמן לתת מענה לכלל הלומדים בשיעור שלו.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון נרחב של מורים, אשר נותנים שיעורים פרטיים בשלל המקצועות מגדול ועד קטן ויכולים לתת לכם את המענה שאינכם מקבלים בכתה במגוון נרחב של תחומים. כמו כן, שיטות הלמידה שאנו מציעים הנם ברמה המתקדמת ביותר ובשירות האיכותי והמקצועי ביותר אש קיים על ידי צוות של מורים מומחים.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר